• In English
 • Уряд виділив кошти для здійснення заходів, пов’язаних із виготовленням та персоналізацією бланків паспорта громадянина України та бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Зокрема, прийнято рішення про виділення майже 54,5 млн. гривень з резервного фонду державного бюджету Міністерству економічного розвитку і торгівлі для державного підприємства “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів”. Гроші  надано за умови, що вони будуть повернуті до кінця 2018 року.

   Прийняття розпорядження сприятиме неперервності та збільшенню продуктивності процесу персоналізації і дозволить у повному обсязі ліквідувати наявну чергу з видачі біометричних паспортів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 470-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

  1. Виділити Міністерству економічного розвитку і торгівлі для державного підприємства “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” 54 447,05 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із виготовленням та персоналізацією бланків паспорта громадянина України та бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон, на поворотній основі.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням;

  забезпечити повернення до 25 грудня 2018 р. зазначених коштів до державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67