• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 жовтня 2022 р. № 963-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для відновлення об’єктів електроенергетики у Сумській області

  1. З метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення об’єктів електроенергетики в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Сумській обласній державній адміністрації (для Сумської обласної військової адміністрації) 57 500 тис. гривень.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  Кошти резервного фонду державного бюджету використовуються для проведення капітального ремонту трансформаторної підстанції 110/35/10 кВ “Лебедин” у м. Лебедині та трансформаторної підстанції 110/6 кВ “Вузлова” у м. Сумах (перша та друга черги).

  2. Сумській обласній військовій адміністрації:

  узгодити з Міністерством розвитку громад та територій перелік заходів, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству розвитку громад та територій, Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Державній казначейській службі здійснити перерахування коштів з резервного фонду державного бюджету на фінансування заходів, передбачених пунктом 2 цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37