• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 травня 2020 р. № 557-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

  1. З метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у Дніпропетровській області виділити з резервного фонду державного бюджету Державному космічному агентству (для державного підприємства “Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод”) кошти в сумі 133 452 тис. гривень на здійснення заходів з утилізації твердого ракетного палива з подальшим використанням продуктів утилізації для виготовлення виробів ракетного озброєння під час здійснення заходів із зміцнення обороноздатності держави.

   Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Державному космічному агентству:

  затвердити в тижневий строк за погодженням із Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21