• In English
 • Урядом прийнято рішення про виділення Львівській облдержадміністрації  коштів з резервного фонду державного бюджету в обсязі 20 479,156 тис. гривень для здійснення заходів з перенесення магістрального водогону “Гірне — Дрогобич” за межі гірничого відводу рудника № 2 Стебницького калійного родовища.

  Рішення прийняте з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації з водопостачанням на території м. Дрогобича, сіл Модричі, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі Львівської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 липня 2018 р. № 500-р
  Київ
  Про виділення коштів на здійснення заходів з перенесення магістрального водогону “Гірне — Дрогобич” з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області

  1. Виділити Львівській облдержадміністрації 20 479,156 тис. гривень на здійснення заходів з перенесення магістрального водогону “Гірне — Дрогобич” з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області.

  Міністерству фінансів здійснити  зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Львівській облдержадміністрації:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

    подати до 1 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75