• In English
 • Уряд виділив Одеській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету майже 42 млн. гривень з метою здійснення протизсувних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації в прибережній зоні в 9-му мікрорайоні м. Чорноморська Одеської області та зняття соціальної напруги серед мешканців міста.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 вересня 2018 р. № 702-р
  Київ
  Про виділення коштів на здійснення протизсувних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації в Одеській області

  1. Виділити Одеській облдержадміністрації 41 986,1 тис. гривень на здійснення протизсувних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації в прибережній зоні в 9-му мікрорайоні м. Чорноморська Одеської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Одеській облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75