• In English
 • Кабінет Міністрів України схвалив виділення Міненерговугіллю з резервного фонду державного бюджету коштів у сумі 131 188,235 тис. гривень для здійснення першочергових невідкладних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області.

  Це дасть змогу здійснити невідкладні заходи, пов’язані із запобіганням виникненню зазначеної надзвичайної ситуації та запобігти виходу шахтних вод на поверхню у поймі річки Лугань із загрозою підтоплення населених пунктів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 265-р
  Київ
  Про виділення коштів на здійснення першочергових невідкладних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області

  1. Виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 131 188,235 тис. гривень для здійснення першочергових невідкладних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

    2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням першочергових невідкладних заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 1 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37