• In English
 • Уряд виділив кошти для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням території від вибухонебезпечних предметів у м. Ічні та прилеглих населених пунктах Чернігівської області.

  25 млн. гривень буде виділено Міністерству внутрішніх справ для Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 765-р
  Київ
  Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням території від вибухонебезпечних предметів у м. Ічні та прилеглих населених пунктах Чернігівської області

  1. Виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 25 млн. гривень для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням території від вибухонебезпечних предметів у м. Ічні та прилеглих населених пунктах Чернігівської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству внутрішніх справ:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75