• In English
 • Уряд прийняв рішення про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Смілі Черкаської області внаслідок неспроможності проведення розрахунків за спожитий природний газ.

  Розпорядженням передбачено виділення коштів Черкаській облдержадміністрації на заходи щодо газопостачання у м. Смілі для вчасного початку опалювального періоду 2019/20 року.

  З резервного фонду Державного бюджету буде виділено 15 487 619,9 гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 жовтня 2019 р. № 965-р
  Київ
  Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Смілі Черкаської області внаслідок неспроможності проведення розрахунків за спожитий природний газ

  1. Виділити Черкаській обласній державній адміністрації 15 487 619,9 гривні для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Смілі внаслідок фінансової неспроможності проведення розрахунків за спожитий природний газ комунальним підприємством “Смілакомунтеплоенерго”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Черкаській обласній державній адміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2019 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів, Міністерству розвитку громад та територій і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 37