• In English
 • Уряд прийняв рішення виділити МОЗ 3434,0 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у клінічному корпусі № 2 Національного інституту раку.

  Це дозволить здійснити необхідні ремонтні роботи та забезпечить подальше якісне виконання Інститутом функцій та завдань з надання медичної допомоги онкологічним хворим.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 липня 2018 р. № 502-р
  Київ
  Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у клінічному корпусі № 2 Національного інституту раку

  1. Виділити Міністерству охорони здоров’я 3434 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у клінічному корпусі № 2 Національного інституту раку.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству охорони здоров’я:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у клінічному корпусі № 2 Національного інституту раку;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73