• In English
 • Уряд виділив кошти Державній службі з надзвичайних ситуацій для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Зокрема, прийнято рішення про виділення ДСНС 100 млн. гривень. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету та спрямовані для придбання автомобільного бензину та дизельного палива з метою своєчасного залучення сил і засобів Служби на запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 квітня 2019 р. № 281-р
  Київ
  Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій

  1. Виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 100 млн. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству внутрішніх справ:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із виконанням пункту 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2019 р. Міністерству економічного розвитку
  і торгівлі, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75