• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 червня 2020 р. № 485
  Київ
  Про виділення коштів для здійснення доплати військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення, медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у відомчих закладах охорони здоров’я

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству внутрішніх справ 2 701 125,3 тис. гривень, зокрема Апарату Міністерства внутрішніх справ — 171 081,6 тис. гривень,  Національній гвардії — 125 105,5 тис. гривень, Адміністрації  Державної прикордонної служби — 103 774,7 тис. гривень,  Державній службі з надзвичайних ситуацій — 51 302,5 тис. гривень,  Національній поліції — 2 249 861 тис. гривень на безповоротній основі (видатки споживання), із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для здійснення доплати до грошового забезпечення військовослужбовцям Національної гвардії та Державної прикордонної служби, особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у відомчих закладах охорони здоров’я.

  2. Затвердити Порядок використання коштів, виділених для здійснення доплати військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським,  які забезпечують життєдіяльність населення, медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2, у відомчих закладах охорони здоров’я, що додається.

  3. Забезпечити:

  1) Міністерству внутрішніх справ — погодження виділення бюджетних коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нових бюджетних програм та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29