• In English
 • Урядом виділено Міністерству внутрішніх справ 40 млн. грн. для придбання спеціальної техніки та обладнання з метою зміцненням обороноздатності держави.

  Кошти спрямовані на придбання сучасних рятувальних технологій і засобів розвідки для Мобільного рятувального центру ДСНС, а також пересувного пункту управління для координації дій сил ДСНС, залучених до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 564-р
  Київ
  Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави

  1. Виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 40 млн. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству внутрішніх справ:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із виконанням пункту 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75