• In English
 • Уряд виділив кошти для завершення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася у Житомирській області 21 вересня 2017 року.

  Зокрема, Житомирській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету виділено 19 748, 589 тис. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 567-р
  Київ
  Про виділення коштів для завершення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 21 вересня 2017 р. на території Житомирської області

  1. Виділити Житомирській облдержадміністрації 19 748,589 тис. гривень для завершення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 21 вересня 2017 р. на території Житомирської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Житомирській облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 1 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75