• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 липня 2020 р. № 591
  Київ
  Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Державному управлінню справами 41 162,2 тис. гривень на безповоротній основі з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для забезпечення здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для забезпечення готовності та реагування закладів охорони здоров’я Державного управління справами на спалахи гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та для надання медичної допомоги пацієнтам із цією хворобою, а саме:

  11 206,5 тис. гривень (видатки споживання) — для закупівлі засобів індивідуального захисту, реактивів, тест-систем, медичних виробів, дезінфекційних засобів;

  29 955,7 тис. гривень (видатки розвитку) — на придбання медичного та лабораторного обладнання для проведення лабораторних (визначення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, методом полімеразної ланцюгової реакції) та рентгенологічних досліджень, здійснення ефективного та якісного лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  2. Затвердити Порядок використання коштів, виділених для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що додається.

  3. Міністерству фінансів забезпечити після погодження Державним управлінням справами виділення бюджетних коштів, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67