• In English
 • Уряд виділив Міністерству екології та природних ресурсів (для Державного агентства водних ресурсів) з резервного фонду державного бюджету          29 765,463 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 15—17 грудня 2017 року на території Закарпатської області.

   Нагадаємо, що в грудні минулого року на території Закарпаття внаслідок сильних, місцями дуже сильних опадів у вигляді дощу, місцями мокрого снігу з дощем, різкого підняття рівнів води у річках Латориця, Боржава, їх приток, малих річках, струмках і потічках, відбулися локальні затоплення поверхневим стоком дворогосподарств, житлових будинків та сільськогосподарських угідь, зсуви, пошкодження та руйнування містків місцевого значення, відключення електропостачання деяких населених пунктів, пошкодження дамб і берегоукріплень, руйнування автомобільних мостів, доріг державної і комунальної власності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 жовтня 2018 р. № 711-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 15—17 грудня 2017 р. на території Закарпатської області

  1. Виділити Міністерству екології та природних ресурсів (для Державного агентства водних ресурсів) 29 765,463 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 15—17 грудня 2017 р. на території Закарпатської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству екології та природних ресурсів:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75