• In English
 • Уряд виділив кошти на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що склалася у м. Чернігові влітку. Зокрема, Чернігівській обласній державній адміністрації з резервного фонду державного бюджету буде виділено 16 млн. грн. для проведення аварійно-відновних робіт.

  Нагадаємо, що 30 червня 2018 р. внаслідок інтенсивних опадів у м. Чернігові сталася надзвичайна ситуація, було підтоплено близько 100 приватних домоволодінь на 20-ти вулицях міста.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 794-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 30 червня 2018 р. у м. Чернігові

  1. Виділити Чернігівській облдержадміністрації 16 007,192 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 30 червня 2018 р. у м. Чернігові.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Чернігівській облдержадміністрації:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з проведенням аварійно-відновних робіт,  передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75