• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 жовтня 2021 р. № 1029
  Київ
  Про виділення коштів для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за програмою 3511380 “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, шляхом передачі Міністерству культури та інформаційної політики частини бюджетних призначень у сумі 25000 тис. гривень на програму 3801030 “Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору” (видатки споживання) для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  2. Установити, що використання передбачених пунктом 1 цієї постанови коштів державного бюджету для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2015 р. № 772 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 80, ст. 2667).

  3. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2015 р. № 772 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 80, ст. 2667), доповнити пунктом 31 такого змісту:

  “31. Бюджетні кошти за спеціальним фондом державного бюджету спрямовуються на здійснення заходів, пов’язаних із проведенням інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.”.

  4. Забезпечити:

  Міністерству культури та інформаційної політики — погодження передачі частини бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73