• In English
 • Уряд виділив кошти для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 20—25 травня 2019 р. на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей.

  Зокрема, з резервного фонду державного бюджету буде виділено 120 млн. гривень, з яких кожна з областей отримає по 60 млн. гривень на відновлення пошкоджених об’єктів соціального значення і особливо значущих об’єктів критичної інфраструктури на цих територіях, створити належні умови для життєдіяльності населення на постраждалих територіях та зняти соціальну напругу серед населення.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 серпня 2019 р. № 663-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 20—25 травня 2019 р. на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей

  1. Виділити Закарпатській облдержадміністрації 60 млн. гривень та Івано-Франківській облдержадміністрації 60 млн. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 20—25 травня 2019 р. на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Закарпатській та Івано-Франківській облдержадміністраціям:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із проведенням аварійно-відновних робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75