• In English
 • Уряд виділив Закарпатській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету 18 858,285 тис. грн для проведення аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 15—17 грудня 2017 року на території  Мукачівського, Іршавського, Міжгірського та Хустського районів Закарпатської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 271-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 15—17 грудня 2017 р. на території Закарпатської області

  1. Виділити Закарпатській облдержадміністрації 18 858,285 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 15—17 грудня 2017 р. на території Закарпатської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Закарпатській облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 31 серпня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75