• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги члену сім’ї волонтера, який загинув під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, та волонтеру, який став особою з інвалідністю внаслідок травми, одержаної під час надання волонтерської допомоги в районі проведення зазначеної операції.

  Розпорядженням передбачено виділення Міністерству соціальної політики 815,7 тис. гривень для надання такої допомоги з резервного фонду державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2018 р. № 915-р
  Київ
  Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги члену сім’ї волонтера, який загинув під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, та волонтеру, який став особою з інвалідністю внаслідок травми, одержаної під час надання волонтерської допомоги в районі проведення зазначеної операції

  1. Виділити Міністерству соціальної політики 815,7 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги члену сім’ї волонтера, який загинув під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, та волонтеру, який став особою з інвалідністю внаслідок травми, одержаної під час надання волонтерської допомоги в районі проведення зазначеної операції.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73