• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги членам сімей 10 осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та 13 особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції.

  Розпорядженням передбачено виділення Міністерству соціальної політики 17 512,4 тис. гривень для надання такої допомоги з резервного фонду державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 лютого 2019 р. № 85-р
  Київ
  Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції

  1. Виділити Міністерству соціальної політики 17 512,4 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги членам сімей 10 осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та 13 особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 29 березня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73