• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 вересня 2021 р. № 979
  Київ
  Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Відповідно до статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за бюджетною програмою 3511380 “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, шляхом передачі Міністерству економіки частини бюджетних призначень у сумі 459 537,1 тис. гривень для виплати Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття допомоги по частковому безробіттю відповідно до частини дев’ятої статті 471 Закону України “Про зайнятість населення” за новою бюджетною програмою на період здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками.

  2. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, які спрямовуються на виплату допомоги по частковому безробіттю на період здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками, що додається.

  3. Забезпечити:

  Міністерству економіки — погодження передачі частини бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73