• In English
 • Уряд прийняв рішення про виділення 700 тис. грн. з резервного фонду державного бюджету для надання допомоги сім’ям загиблих внаслідок терористичного акту в Кабулі українців.

  Нагадаємо, 20 січня 2018 року у готелі “Intercontinental” (м. Кабул, Ісламська Республіка Афганістан) стався терористичний акт, внаслідок якого загинуло семеро громадян України. Вони були співробітниками українських авіакомпаній: ТОВ “Авіакомпанія Українські крила”, ПАТ “Міжнародна акціонерна авіакомпанія “УРГА”, а також афганської авіакомпанії “KamAir”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 січня 2018 р. № 33-р
  Київ
  Про виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок терористичного акту, що стався на території Ісламської Республіки Афганістан

  1. Виділити 700 тис. гривень для надання допомоги сім’ям семи осіб, які загинули внаслідок терористичного акту, що стався 20 січня 2018 р. на території Ісламської Республіки Афганістан, у тому числі:

  Міністерству інфраструктури — 100 тис. гривень;

  Київській обласній державній адміністрації – 100 тис. гривень;

  Кіровоградській обласній державній адміністрації — 100 тис. гривень;

  Луганській обласній державній адміністрації — 100 тис. гривень;

  Миколаївській обласній державній адміністрації — 100 тис. гривень;

  Хмельницькій обласній державній адміністрації — 100 тис. гривень;

  Чернівецькій обласній державній адміністрації — 100 тис. гривень.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству інфраструктури, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Хмельницькій та Чернівецькій обласним державним адміністраціям:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 1 вересня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27