• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги членам сім’ї особи, яка загинула під час участі в антитерористичній операції.

  Розпорядженням передбачено виділення Міністерству соціальної політики 913,5 тис. гривень для надання такої допомоги з резервного фонду державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 лютого 2018 р. № 82-р
  Київ
  Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сім’ї особи, яка загинула (померла) під час участі в антитерористичній операції

  1. Виділити Міністерству соціальної політики 913,5 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги членам сім’ї особи, яка загинула (померла) під час участі в антитерористичній операції.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 1 березня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73