• In English
 • Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виділення Міністерству інфраструктури з резервного фонду державного бюджету 106 млн. гривень для будівництва тимчасових контрольних пунктів в`їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї для автомобільного сполучення «Каланчак», «Чонгар» на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією АР Крим та зон сервісного обслуговування перед ними.

  Прийняття постанови дасть змогу:

   створити належні умови та підвищити якість надання послуг під час перетину громадянами та транспортними засобами адміністративної межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь;

   уникнути загрози здоров’ю, санітарному та епідеміологічному благополуччю населення та не допустити виникнення медико-біологічних надзвичайних ситуацій природного характеру.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 584
  Київ
  Про виділення коштів для будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними

  З метою вжиття заходів, пов’язаних з тимчасовим переміщенням громадян України з тимчасово окупованої території України, запобігання виникненню загрози здоров’ю, санітарному та епідеміологічному благополуччю населення та надзвичайних ситуацій природного характеру Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству інфраструктури (одержувач бюджетних коштів — Українське державне підприємство обслуговування іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів “Укрінтеравтосервіс”) 105 983, 571 тис. гривень для будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та зон сервісного обслуговування перед ними.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Міністерству інфраструктури:

  за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердити у двотижневий строк перелік витрат та заходів, пов’язаних з будівництвом тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” та зон сервісного обслуговування перед ними;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

  4. Херсонській обласній державній адміністрації забезпечити створення умов для проведення робіт з будівництва та утримання тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” та зон сервісного обслуговування перед ними.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21