• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо виділення з резервного фонду державного бюджету Чернігівській облдержадміністрації 100 млн. гривень. Зазначені кошти планується направити на заходи, пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася унаслідок вибуху боєприпасів на складах поблизу м. Ічня Чернігівської області. Зокрема, на будівництво та придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійних житлових будинків.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 755-р
  Київ
  Про виділення коштів для будівництва та придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійних житлових будинків, та здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 9 жовтня 2018 р. у м. Ічні Чернігівської області

  1. Виділити Чернігівській облдержадміністрації 100 млн. гривень для будівництва та придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійних житлових будинків, та здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 9 жовтня 2018 р. у м. Ічні Чернігівської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Чернігівській облдержадміністрації:

  затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75