• In English
 • Уряд виділив кошти на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на Закарпатті.

  З резервного фонду державного бюджету Закарпатській облдержадміністрації виділено  11 млн. 295,905 тис. грн.

  Кошти спрямують для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 12—13 червня 2018 року на території  Мукачівського, Іршавського, Міжгірського та Хустського районів Закарпатської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 882-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 12—13 червня 2018 р. на території Закарпатської області

  1. Виділити Закарпатській облдержадміністрації 11 295,905 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 12—13 червня 2018 р. на території Закарпатської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Закарпатській облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з проведенням аварійно-відновних робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75