• In English
 • Уряд вніс зміни до Типової технологічної схеми здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон та Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними.

  Документом передбачено поширення на всі автомобільні пункти пропуску через державний кордон України спрощеного порядку оформлення осіб та транспортних засобів та надання права ДФС визначити структуру та формат подання попередньої інформації шляхом укладення угоди про інформаційний обмін і відповідного протоколу ДФС з кожною із агентських організацій (з кожним з морських агентів).

  Постановою вдосконалено пропуск через державний кордон осіб, транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними через державний кордон; скорочено час проходження контрольних процедур подорожуючими в автомобільних пунктах пропуску; зменшено вплив людського фактора під час проведення прикордонного та митного контролю в пунктах пропуску з метою мінімізації корупційних ризиків.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 948
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 “Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 40, ст. 1546; 2018 р., № 1, ст. 15) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67