• In English
 • Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з організації виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube — CCI 2014TC16M6TN001), яка була підписана між Урядом України, Урядом Угорщини та Європейською Комісією у грудні 2017 року та набрала чинності 25 жовтня 2018 року.

  Урядове розпорядження координує дії центральних та місцевих органів виконавчої влади для виконання зобов’язань Української Сторони в рамках виконання зазначеної Угоди. Це дозволяє отримати від Європейського Союзу фінансування у розмірі 5 млн. євро для реалізації проектів транскордонного співробітництва за участю українських партнерів, які відбиратимуться на конкурсних засадах.

  Реалізація спільних проектів сприятиме соціально-економічному розвитку Дунайського регіону (Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька області).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 травня 2019 р. № 337-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з організації виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube – CCI 2014TC16M6TN001)

  1. Затвердити план заходів з організації виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube – CCI 2014TC16M6TN001), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській та Чернівецькій обласним державним адміністраціям:

  забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням;

  подавати щокварталу до 5 числа наступного місяця Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 20 числа разом з пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань Кабінету Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55