• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 жовтня 2022 р. № 952-р
  Київ
  Про утворення Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо:

  утворення Запорізького державного медико-фармацевтичного університету (далі — Університет) з віднесенням його до сфери управління Міністерства охорони здоров’я;

  реорганізації державного закладу “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я” (код згідно з ЄДРПОУ 01896694) та Запорізького державного медичного університету (код згідно з ЄДРПОУ 02010741) шляхом приєднання їх до Університету.

  2. Взяти до відома, що здобувачі освіти та інші особи, які навчаються в державному закладі “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я” та в Запорізькому державному медичному університеті продовжують навчання за обраними спеціальностями та джерелами фінансування в Університеті. Фінансування Університету здійснюється в межах видатків, передбачених Міністерству охорони здоров’я.

  3. Міністерству охорони здоров’я здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з утворенням Університету і реорганізацією державного закладу “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я” та Запорізького державного медичного університету. Витрати, пов’язані із зазначеною реорганізацією, здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я як головному розпоряднику бюджетних коштів на 2022 рік.

           Прем’єр-міністр України                                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73