• In English
 • З метою організації та проведення військової підготовки громадян України до захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, для належного виконання військового обов’язку в умовах мобілізаційного розгортання військ, воєнної загрози, обов’язків військової служби у воєнний час та для майбутньої професійної діяльності Урядом прийнято рішення про утворення кафедри військової підготовки Університету митної справи та фінансів у місті Дніпро.

  Рішення Уряду дозволить організувати проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу зв’язківців та фахівців із захисту інформації та кібернетичної безпеки, покращити військово-патріотичне виховання молоді та пропаганду служби у Збройних Силах України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 березня 2019 р. № 241
  Київ
  Про утворення військового навчального підрозділу Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро)

  Відповідно до частини восьмої статті 11 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити кафедру військової підготовки Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро).

  2. Доповнити додаток до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2012 р. № 48 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 9, ст. 323; 2015 р., № 66, ст. 2181; 2017 р., № 24, ст. 677), після позиції “Університет державної фіскальної служби України” позицією “Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро)”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29