• In English
 • Кабінет Міністрів України утворив Урядову комісію з технічного розслідування дорожньо-транспортних пригод, що сталися 21 вересня 2019 р. в Одеській області та 22 вересня 2019 р. в Житомирській області.

  Утворення Урядової комісії дозволить розробити заходи щодо запобігання виникнення аналогічних дорожньо-транспортних пригод у майбутньому, що, в свою чергу, дасть змогу зменшити людські та матеріальні втрати внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 вересня 2019 р. № 881-р
  Київ
  Про утворення Урядової комісії з технічного розслідування дорожньо-транспортних пригод, що сталися 21 вересня 2019 р. в Одеській області та 22 вересня 2019 р. в Житомирській області

  1. Утворити Урядову комісію з технічного розслідування дорожньо-транспортних пригод, що сталися 21 вересня 2019 р. в Одеській області та 22 вересня 2019 р. в Житомирській області, у складі згідно з додатком.

  Надати голові Урядової комісії право вносити в разі потреби зміни до її складу, залучати до її роботи в установленому порядку працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

  2. Урядовій комісії, утвореній згідно з цим розпорядженням, подати до 30 жовтня 2019 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати розслідування дорожньо-транспортних пригод.

         Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 21