• In English
 • З метою забезпечення належної роботи Державної податкової служби України Урядом прийнято рішення про утворення територіальних органів ДПС.

  Постановою передбачено утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи ДПС, реорганізувавши деякі територіальні органи Державної фіскальної служби України шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів ДПС.

  У системі територіальних органів ДПС на регіональному рівні утворюються головні управління ДПС в областях та місті Києві, Офіс великих платників податків ДПС та Інформаційно-довідковий департамент ДПС.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 червня 2019 р. № 537
  Київ
  Про утворення територіальних органів Державної податкової служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 1.

  2. Реорганізувати деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 2.

  3. Установити, що територіальні органи Державної фіскальної служби, які реорганізуються, продовжують здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам Державної податкової служби.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67