• In English
 • В рамках реформування системи органів, що реалізують державну митну політику, Урядом прийнято рішення по утворенню територіальних органів Державної митної служби.

  Передбачено утворення шістнадцяти митниць та двох спеціалізованих органів (Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення), шляхом скорочення та реорганізації територіальних органів Державної фіскальної служби.

  Очікуваний результат — оптимізація штатної чисельності митниць, вивільнення додаткових штатних одиниць для кадрового посилення функціональних підрозділів, які безпосередньо здійснюють митний контроль та митне оформлення товарів і транспортних засобів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 жовтня 2019 р. № 858
  Київ
  Про утворення територіальних органів Державної митної служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної митної служби за переліком згідно з додатком 1.

  2. Реорганізувати деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної митної служби за переліком згідно з додатком 2.

  3. Установити, що територіальні органи Державної фіскальної служби, які реорганізуються, продовжують здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам Державної митної служби.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67