• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 вересня 2021 р. № 921
  Київ
  Про утворення робочої групи з питань реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Американською торговельною палатою в Україні та Агентством США з міжнародного розвитку щодо створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу та організованих товарних ринках

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити робочу групу з питань реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Американською торговельною палатою в Україні та Агентством США з міжнародного розвитку щодо створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу та організованих товарних ринках у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про робочу групу з питань реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Американською торговельною палатою в Україні та Агентством США з міжнародного розвитку щодо створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу та організованих товарних ринках, що додається.

  Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67