• In English
 • З метою належного вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України, Уряд утворив Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи.

  Рішенням також затверджено відповідний план заходів, яким, зокрема, передбачено проведення урочистих та культурно-мистецьких заходів, покладення квітів до пам’ятників або пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, учасникам Революції Гідності, проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи за участю представників української громадськості за кордоном тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 листопада 2018 р. № 870-р
  Київ
  Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи у складі згідно з додатком.

  Надати співголовам Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити у разі потреби до нього зміни.

  2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, що додається.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73