• In English
 • Уряд затвердив склад Організаційного комітету та план заходів з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування державного підприємства “Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури “Дніпро”.

  Прийняття розпорядження сприятиме відзначенню на державному рівні 100-річчя з дня заснування видавництва.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 листопада 2018 р. № 851-р
  Київ
  Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування державного підприємства “Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури “Дніпро”

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування державного підприємства “Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури “Дніпро” у складі згідно з додатком.

  Надати голові Організаційного комітету право затвердити його персональний склад та вносити в разі потреби до нього зміни.

  2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування державного підприємства “Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури “Дніпро”, що додається.

  3. Міністерствам, іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, благодійних грантів, міжнародної технічної допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73