• In English
 • З метою якісної та своєчасної підготовки до проведення у 2020 році в Україні чемпіонатів світу серед студентів із кульової та стендової стрільби, воднолижного спорту та Форуму–2022 зі студентського спорту Урядом затверджено склад Організаційного комітету. До нього будуть залучені представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів правопорядку та медичної сфери, закладів вищої освіти та засобів масової інформації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 вересня 2018 р. № 683-р
  Київ
  Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні в 2020 році чемпіонатів світу серед студентів із кульової та стендової стрільби, воднолижного спорту і Форуму—2022 зі студентського спорту під егідою Міжнародної федерації студентського спорту

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні в 2020 році чемпіонатів світу серед студентів із кульової та стендової стрільби, воднолижного спорту і Форуму—2022 зі студентського спорту під егідою Міжнародної федерації студентського спорту у складі згідно з додатком.

    2. Надати голові Організаційного комітету право затвердити його персональний склад та вносити в разі потреби до нього зміни.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73