• In English
 • Урядом прийнято рішення про створення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій, який відповідно до Закону України «Про телекомунікації» призначений для забезпечення оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами загального користування всіх операторів телекомунікацій в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

  Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій створюється як державна установа Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у межах загальної чисельності та у межах коштів державного бюджету, передбаченого Держспецзв’язку.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 177-р
  Київ
  Про утворення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій

  1. Погодитися з пропозицією Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації щодо утворення у структурі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій як державної установи у межах загальної чисельності особового складу зазначеної Служби.

  2. Витрати, пов’язані з утворенням та утриманням Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій, здійснити в межах коштів державного бюджету, передбачених Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21