• In English
 • Уряд прийняв рішення про утворення Міжвідомчої робочої групи з розгляду проблемних питань щодо вдосконалення законодавства у сфері застосування, реалізації і моніторингу спеціальних обмежувальних заходів (санкцій).

  Зазначена Міжвідомча робоча група працюватиме над удосконаленням законодавства в сфері застосування санкцій, що дозволить забезпечити належний захист національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, посилити заходи з протидії терористичній діяльності, а також запобігання порушенню, відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 грудня 2018 р. № 1069
  Київ
  Про утворення Міжвідомчої робочої групи з розгляду проблемних питань щодо вдосконалення законодавства у сфері застосування, реалізації і моніторингу спеціальних обмежувальних заходів (санкцій)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Міжвідомчу робочу групу з розгляду проблемних питань щодо вдосконалення законодавства у сфері застосування, реалізації і моніторингу спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Міжвідомчу робочу групу з розгляду проблемних питань щодо вдосконалення законодавства у сфері застосування, реалізації і моніторингу спеціальних обмежувальних заходів (санкцій), що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27