• In English
 • Уряд продовжує здійснювати кроки щодо  покращення інвестиційного клімату. Зокрема, прийнято рішення про створення міжвідомчої робочої групи з питань підготовки пропозицій по вирішенню системних проблем, налагодженню ефективної співпраці та діалогу з іноземними інвесторами для реалізації їх пропозицій щодо покращення інвестиційного клімату.

  Очолюватиме дану комісію Урядовий уповноважений з питань інвестицій, а до її  складу також увійшли директор Офісу залучення та підтримки інвестицій, бізнес омбудсмен, помічник Урядового уповноваженого з питань інвестицій, представники органів виконаної влади (на рівні заступників міністрів, керівників відомств).

  Серед головних завдань міжвідомчої робочої групи: координація спільних дій щодо покращення інвестиційного клімату; визначення шляхів, механізмів та способів вирішення системних проблем, які перешкоджають діяльності інвесторів та реалізації інвестиційних проектів; підготовка пропозицій та рекомендацій щодо вирішення цих проблем; сприяння проведенню консультацій інвесторів із відповідними органами виконавчої влади.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 березня 2018 р. № 226
  Київ
  Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо розв’язання системних проблем і налагодження ефективної співпраці та діалогу з іноземними інвесторами для реалізації їх пропозицій щодо поліпшення інвестиційного клімату

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити міжвідомчу робочу групу з питань підготовки пропозицій щодо розв’язання системних проблем і налагодження ефективної співпраці та діалогу з іноземними інвесторами для реалізації їх пропозицій щодо поліпшення інвестиційного клімату у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про міжвідомчу робочу групу з питань підготовки пропозицій щодо розв’язання системних проблем і налагодження ефективної співпраці та діалогу з іноземними інвесторами для реалізації їх пропозицій щодо поліпшення інвестиційного клімату, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67