• In English
 • Уряд утворив Міжвідомчу раду із здійснення загального управління та координації дій за введенням в експлуатацію та подальшим функціонуванням  ядерної підкритичної установки «Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів».  Крім того, затверджено положення та посадовий склад зазначеної ради.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1021
  Київ
  Про утворення Міжвідомчої ради із здійснення загального управління та координації дій за введенням в експлуатацію та подальшим функціонуванням ядерної підкритичної установки “Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Міжвідомчу раду із здійснення загального управління та координації дій за введенням в експлуатацію та подальшим функціонуванням ядерної підкритичної установки “Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів” у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Міжвідомчу раду із здійснення загального управління та координації дій за введенням в експлуатацію та подальшим функціонуванням ядерної підкритичної установки “Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів”, що додається.

  3. Міжвідомчій раді подавати щороку до 25 березня Кабінетові Міністрів України звіт про виконання покладених на неї завдань.

          Прем’єр-міністр України                                                                                       В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75