• In English
 • Уряд утворив Міжвідомчу комісію з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб.

  Документом передбачено, що Комісія є постійно діючим дорадчим органом Кабінету Міністрів України. Його основними завданням є здійснення узагальнення відомостей про порушення прав осіб правоохоронними органами.

  До її складу увійдуть представники органів державної влади, правозахисних організацій та громадських об'єднань, установ і організацій у сфері захисту підприємницької діяльності.

  Прийняття постанови дозволить запровадити ефективний механізм захисту та недопущення порушення прав та законних інтересів осіб правоохоронними органами під час досудового розслідування кримінального провадження.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 128
  Київ
  Про утворення Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб

  Відповідно до абзацу тринадцятого статті 15 Закону України “Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Міжвідомчу комісію з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Міжвідомчу комісію з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29