• In English
 • Уряд створив Міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення.

  Це cприятиме координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, задіяних у процесі підготовки і проведенні Перепису, узгодженості пропозицій щодо механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час організації та проведення Перепису, а також удосконалення нормативно-правової бази з відповідних питань.

  Зазначену Міжвідомчу комісію очолить Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

  Нагадаємо, що до підготовки і проведення Перепису залучаються центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, які у встановленому порядку та у визначені терміни забезпечують підготовку та проведення перепису всього населення країни та його окремих категорій, які перебувають на закритих територіях, в інституційних установах та в інших місцях тимчасового або постійного проживання (перебування).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 квітня 2018 р. № 424
  Київ
  Про утворення Міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, що додається.

  3. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1205 “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 92, ст. 3338);

  пункт 31 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2012 р. № 230 “Питання діяльності деяких консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 22, ст. 849).

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67