• In English
 • Уряд прийняв рішення про утворення Координаційної ради з безпеки дорожнього руху, яку очолюватиме Прем’єр-міністр України.

  Координаційна рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою реформування системи безпеки дорожнього руху, забезпечення координації дій центральних органів виконавчої влади з вирішення проблемних питань, пов’язаних з реформуванням системи безпеки дорожнього руху, а також підготовки пропозицій щодо формування і реалізації державної політики у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема безпеки руху на автомобільних дорогах і залізничних переїздах з метою впровадження міжнародних стандартів безпеки та зменшення аварійності та смертності на дорогах України.

  Прийняття постанови сприятиме визначенню правових та організаційних засад реформування державної системи безпеки дорожнього руху, впровадженню міжнародних стандартів безпеки та дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 153
  Київ
  Про утворення Координаційної ради з безпеки дорожнього руху

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Координаційну раду з безпеки дорожнього руху у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Координаційну раду з безпеки дорожнього руху, що додається.

  3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 938 “Про утворення міжвідомчої робочої групи з реформування державної системи безпеки дорожнього руху”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21