• In English
 • Кабінет Міністрів утворив Координаційну раду з питань впровадження реформ в паливно-енергетичному комплексі з метою напрацювання стратегічних рішень в паливно-енергетичному комплексі, підготовки рекомендацій та пропозицій щодо розроблення відповідних  проектів нормативно-правових актів, визначення стратегічних шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають у паливно-енергетичному комплексі.

  Реалізація положень постанови сприятиме вчасному та якісному забезпеченню реалізації заходів із запровадження реформ в паливно-енергетичному комплексі, а також забезпеченню координації та комунікації з питань впровадження реформ в електроенергетичному, ядерно-промисловому, вугільно-промисловому, торфодобувному, нафтогазовому та нафтогазопереробному комплексах між центральними органами виконавчої влади та іншими органами державної влади, народними депутатами, суб’єктами господарювання, міжнародними партнерами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 квітня 2018 р. № 298
  Київ
  Про утворення Координаційної ради з питань проведення реформ у паливно-енергетичному комплексі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Координаційну раду з питань проведення реформ у паливно-енергетичному комплексі у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань проведення реформ у паливно-енергетичному комплексі, що додається.

  3. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 559 “Про утворення Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 66, ст. 1955) зміни, що додаються.

  4. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 814 “Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 93, ст. 3026);

  постанову Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 450 “Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 56, ст. 1654).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37