• In English
 • Урядом прийнято рішення про утворення державної установи “Український інститут розвитку освіти”, що працюватиме над реформою загальної середньої освіти.

  Діяльність установи сприятиме координації організаційного та методичного забезпечення впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року.

  Зазначений заклад, зокрема, займатиметься розробленням державних стандартів, типових освітніх та навчальних програм, питаннями підвищення кваліфікації педагогічних працівників та забезпечення підручниками педагогічних працівників та здобувачів загальної середньої освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 липня 2019 р. № 593-р
  Київ
  Про утворення державної установи “Український інститут розвитку освіти”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо утворення державної установи “Український інститут розвитку освіти” з віднесенням її до сфери управління зазначеного Міністерства.

  2. Міністерству освіти і науки:

  1) затвердити статут і структуру державної установи “Український інститут розвитку освіти” протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням;

  2) здійснити організаційні заходи щодо матеріально-технічного та кадрового забезпечення державної установи “Український інститут розвитку освіти” в межах видатків, що передбачені у Державному бюджеті України на відповідний рік на утримання установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73