• In English
 • Урядом утворено Державну службу України з етнополітики та свободи совісті як центральний орган виконавчої влади з граничною чисельністю працівників у кількості 57 осіб (у тому числі державних службовців — 51), діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури і який реалізує державну політику у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 червня 2019 р. № 503
  Київ
  Про утворення Державної служби України з етнополітики та свободи совісті

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Державну службу України з етнополітики та свободи совісті як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури і який реалізує державну політику у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Розмістити Державну службу з етнополітики та свободи совісті на умовах оренди на п’ятому поверсі будинку по вул. Прорізній, 15, у м. Києві.

  4. Міністерству культури подати у тримісячний строк Кабінетові Міністрів України:

  проект Положення про Державну службу України з етнополітики та свободи совісті;

  пропозиції щодо внесення змін до актів законодавства, що випливають з цієї постанови.

  5. Міністерству фінансів підготувати та подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, а також передбачати під час підготовки проекту Державного бюджету України на наступні роки кошти, необхідні для здійснення заходів, пов’язаних з утриманням Державної служби з етнополітики та свободи совісті.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73