• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 березня 2021 р. № 295
  Київ
  Про утворення державного підприємства “Національний фонд інвестицій України”

  З метою забезпечення виконання статті 1 Указу Президента України від 19 березня 2021 р. № 103 “Про національний фонд інвестицій” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити державне підприємство “Національний фонд інвестицій України”.

  2. Затвердити Статут державного підприємства “Національний фонд інвестицій України”, що додається.

  3. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у місячний строк розробити проект закону про Національний фонд інвестицій України, в якому, зокрема, передбачити механізми створення спільних інвестиційних проектів із суверенними фондами Об’єднаних Арабських Еміратів, держави Катар та інших держав, а також проект закону про внесення змін до Закону України “Про Державний  бюджет України на 2021 рік” щодо фінансування Національного фонду інвестицій України.

  4. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в місячний строк після прийняття закону про внесення змін до Закону України  “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо фінансування Національного фонду інвестицій України подати в установленому порядку Кабінету Міністрів України проект рішення щодо перетворення державного підприємства “Національний фонд інвестицій України” в акціонерне товариство.

           Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67