• In English
 • Уряд прийняв рішення про утворення державного підприємства “Національна вугільна компанія”.

  Зазначена компанія утворюється шляхом реорганізації — об’єднання ряду державних підприємств вугільної галузі.

  Таким чином, утворення нового державного підприємства дозволить оптимізувати структуру вугледобувних підприємств шляхом утворення єдиної юридичної особи, сконцентрувати трудові та матеріальні ресурси, досягнувши їх найвищої ефективності та забезпечивши публічність і прозорість роботи вугледобувних підприємств.

  Крім того, прийняття розпорядження дозволить розпочати процес проведення ефективного реформування вугільної галузі шляхом оптимізації непрофільних активів вугледобувних підприємств, підвищення їх інвестиційної привабливості, прискорення темпів підготовки шахт до приватизації та приведення ціни вугільної продукції до економічно обґрунтованого рівня.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 грудня 2017 р. № 1019-р
  Київ
  Про утворення державного підприємства “Національна вугільна компанія”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо утворення державного підприємства “Національна вугільна компанія” з віднесенням його до сфери управління Міністерства.

  2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості вжити заходів для:

  реорганізації державних підприємств згідно з додатком шляхом їх приєднання до державного підприємства “Національна вугільна компанія”;

  забезпечення належного функціонування державного підприємства “Національна вугільна компанія”.

  3. Внести зміни до пункту 2 плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 733 “Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 86, ст. 2621), виклавши його в такій редакції:

  “2. Утворення державного підприємства “Національна вугільна компанія”

        грудень

  Міненерговугілля”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37